SERDECZNE PODZIĘKOWANIE

ZA RATOWANIE ŻYCIA

Drodzy Parafianie Parafii pw. św. Józefa!
W niedzielę, 10 lutego, w Waszym kościele odbyła się zbiórka pieniędzy dla mojego syna Mateusza Dobrasiewicza, mieszkańca Bąkowa w parafii Wysoka k. Orońska, na jego leczenie bakteriologiczne, operację kręgosłupa i rehabilitację
w Stanach Zjednoczonych.

Tamtego dnia do puszek uzbieraliśmy sumę 8 tysięcy 952 złotych i 71 groszy.

Dziękuję Księdzu Proboszczowi Lucjanowi Rożkowi SAC za zgodę na przeprowadzenie zbiórki w kościele. Z całego serca dziękuję Wam, drodzy Parafianie, za tak ogromną pomoc finansową. Za Wasze dobre pełne zrozumienia serca
i za to, że nie przeszliście obojętnie obok cierpienia mojego syna.

Dzięki takim ludziom jak Wy Mateusz ma szanse walczyć o swoje życie. Ja zrobię absolutnie wszystko, aby wyzdrowiał. Pomogło nam już ponad 25 tysięcy osób internetowo, a ilu na festynach i w kościołach? To nie może się nie udać. Dziękuję wszystkim Darczyńcom i każdemu z osobna za ten dar ogromnej pomocy, który - mam nadzieję i żyję tą nadzieją - zmieni się w dar życia dla mojego syna.

Wpłata jest widoczna pod apelem Mateusza w Fundacji Siepomaga (www.siepomaga.pl/operacja-mateusza).

Gorąco pozdrawiam i prosimy Was o modlitwę.

Lucyna Dobrasiewicz (mama Mateusza)
oraz Mateusz Dobrasiewicz do góry